הפלגת דייג

אטרקציה נוספת שחברת "שייט מעל הגלים" מציעה לכם היא – דייג , דייג מסירה באשדוד! 052-3271774

יש במדינה המון אנשים שחולים במחלת הדייג , מחלה בריאה מאוד והמקום הנכון והמקצועי הוא בחברת "שייט מעל הגלים" , בחברתנו קיימות כל סוגי הספינות והידע המקצועי , ציוד הדייג , דייג מסירה בג'ירג'ור , דייג בולוס מסירה , דייג עומק לילי מסירה , דייג ג'יג עומק מסירה , דייג מסירה מוקדם בבוקר – ברבוניות . קודם כל יחס חברי ומיוחד , הקניית ידע בסיסי , סוגי חכות , ופתיוניות , משתנים בים רגוע או גלי לפי עונות השנה , טמפ' המים – יום ולילה , כל זה קורס דייג מסירה למתחילים , הניסיון והידע יגיעו עם הזמן. – לכל חובבי הדייג יש לכם אפשרות לצאת לדייג בטוח ומהנה ! * סוג הדיג – דיג מסירה באשדוד . * ניתן להשכיר אצלנו חכות ולקנות פתיונות . * יציאה מהמרינה באשדוד בסירה מסחרית , מרווחת ויציבה .לפרטים נוספים והזמנות : 052-3271774

הפלגת דייג באשדוד 052-3271774

היום כל אחד יכול להגשים את החלום להפוך לדייג מקצועי ליום אחד לפחות ולצאת לחוות הפלגת דייג אמיתית. מי שעושה את זה בצורה מקצועית כמו חברת שייט אשדוד מציעים לכם את ההפלגה הזאת כדי לדוג וכדי ליהנות משלווה על פני המים. התחביב המרגיע הזה יכול לשמש לכם עיסוק מהנה מאוד לאורך שנים רבות. כדי ליהנות ממנו ומכל התועלת שהוא מביא כדאי להתנסות בו בצורה קבועה לאחר הפעם הראשונה שתפתח בפניכם צוהר לעולם חדש.

מה נותנת לכם הפלגת דייג? 052-3271774

  • ידוע שדייג הוא תחביב מהנה מאוד שמשמש אנשים לא רק לצורך הבאת השלל הביתה. הרי לא תמיד מצליחים לדוג את כל מה שרוצים ולכן הבילוי הוא העיקר. אם כי ברור שעם הזמן משתפרים כמה שאפשר. כך שדייג כזה יכול להיות נחמד לארוחה בבית אבל גם כדי ללמוד לשפר ביצועים.
  • הרוגע והשלווה שמלווים את הדייגים הם היתרונות העיקריים שבגללם יוצאים למסע דיג כזה. אנשים רבים מפתחים את התחביב הזה גם בשיט וגם בעמידה על החוף, משום שהשעות שמבלים עם עצמכם בים ועם חברים טובים תמיד עוזרת להירגע מקצב החיים הרצחני שאנחנו מכירים בחוץ.
  • חברים טובים ישמחו תמיד להתלוות אליכם לתחביב הזה. חלקם יבואו רק פעם אחת כדי להתנסות וחלקם עשויים להפוך לפרטנרים הקבועים שלכם למסעות של דייג, כיף ואוכל טוב, שמחה והנאה.
  • כמה שעות של אסקפיזם מתאימות לכולם, וזה יכול להיות הפתרון שלכם לטיול שאינו יקר במיוחד ומחליף טיול שאינכם יכולים לצאת אליו לחו"ל, כדי לקחת פסק זמן.
  • שעת איכות עם המשפחה, בילוי לגיבוש עובדים בחברה ובעסק שלכם, כל ההתעסקות הזאת בדייג יחד יכולה לגבש ולקרב אתכם אחד לשני כמו ששום פעילות אחרת לא יכולה לעשות למענכם.

הפלגת דייג מיאכטה – חוויה רגועה על המים

הפלגת דייג היא הבילוי האיכותי ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם במחיר סביר. אם אתם אוהבים את הים כדאי ליהנות ממנו בעזרת הצוות המקצועי של חברת שייט אשדוד. אנשי החברה מכירים את כל האפשרויות והציוד המקצועי שנחוץ לכם, והמסע על פני הים ישיג את כל המטרות שלו בכל הרכב.

 

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני