ממליצים

קו לחיים

קפטן גק' נדיב הלב היקר
על תרומתכם הנכבדה
שהביאה תקווה ושמחה לילדי קו לחיים!
בעזרתכם הנדיבה נעשתם שותפים לעשייה הברוכה
ועל כך נתונה לכם תודתינו מקרב לב.
בהוקרה ובידידות, ליאור קדוש
מנהל מרחב ירושלים.

חברים לרפואה

גקי סבג
תודה מקרב לב
ארגון "חברים לרפואה" מביא בזאת הערכה והוקרה על תרומתכם הגדולה והנדיבה לחמשוש דולב בזכותכם נצליח להעלות חיוך על פני חולים ובני משפחתם, ולהשכיח ולו במעט את הכאב והסבל אשר הם עוברים במשך חודשים רבים.
"מי ייתן ותמיד תהיו בצד הנותן"

עזר מציון

לצוות המדהים
תודה רבה על השתתפותכם בנופשון של בנות נפגעות נפש
היה חוויתי ומהנה מאוד.

דרכי חינוך

לידידנו ומכובדנו היקר
ששמחה תלווה אתכם בכל מעשי ידיכם
ותראו רק ברכה בכל מעשי ידיכם
מאחלים משפחת דרכי חינוך

יניב כהן

לג'קי וצוותו בניהולם של ניר וחן המדהימה!! תודה רבה על אירוע שידובר עליו רבות בשנים הקרובות בבית משפחת כהן ובנות כיתה ו' בבית הספר מ"מ ג' מעלה אדומים. חוויה בלתי רגילה, החל מההפלגה והאוכל ועד המקצועיות, הסדר והארגון. עמדתם בכל מה שציפינו ודמיינו ועם כל החששות שלנו האירוע עבר בצורה מושלמת!!!! שוב תודה רבה וניפגש בשמחות
עדי, עידו, טליה, מירב ויניב כהן

טלחופש

שייט מפנק וחוויה בלתי נשכחת בספינות המדליקות של ג׳קי סבג במרינה באשדוד.

בין הזמנים

שייט מפנק וחוויה בלתי נשכחת

גלובס - עיתון עסקים

בקצה הדרומי של רצועת החוף נמצאת המרינה של אשדוד והיא גדולה מאוד, אלא שהפוטנציאל שלה לא ממומש. המרינה נמצאת כעת בידיים פרטיות, אך במהלך השנה הקרובה מעמדה ישתנה - מה שיאפשר לעירייה לפתח אותה לצרכים תיירותיים. כרגע פועלות בה כמה חברות, אחת מהן "שיט אשדוד" של ג'קי סבג, רב חובל ותיק שמפעיל עשרה כלי שיט בגדלים שונים ומסוגים שונים. "ישראל 1" מובילה בעיקר תלמידים ואירועים קטנים, חברות אחרות מתאימות למשפחות. אנחנו דילגנו אל הקטמרן ויצאנו לסיבוב קצר בים.

כיכר השבת

סיומו של כל יום כייף הוא אטרקציה מהנה מרגיעה ומרגשת, אין מישהו שלא אוהב שייט ומתרגש כל פעם מחדש, בואו לשייט מפנק וחוויה בלתי נשכחת בספינות המדליקות של ג׳קי סבג במרינה באשדוד. החברה מפעילה שייט לקבוצות וליחידים, אירועים על ספינה, יאכטות להשכרה, אטרקציות במים, סירות מנוע ועוד. מה שבטוח שרק ככה מסיימים יום כייף באשדוד.

אמא נגה

אנחנו יצאנו לשייט בקטאמרן של ג'קי סבג. חוויה מעלפת, ים, רוח, כחול מקצה לקצה. תחושת הרוגע אופפת אותנו ופשוט מתענגים.

כדאי לכם לדעת, המקום שומר שבת לכן, בואו ביום שישי וצאו להפלגה, לשייט או בקטמרן אישי, או בספינה הגדולה. או, אם אתם אוהבים ריגוש ימי יש כאן בננה, אבובים ועוד… ממש כמו באילת, ולא צריך לנסוע רחוק, הכל כאן קרוב במרכז.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני