יום גיבוש בים

בכל חברה ישנו היום שכל העובדים מחכים לו- יום כיף או אירוע חברה- כל חברה וההגדרה שלה. אין ספק שליום כזה יש הרבה מאוד משמעות מבחינת העובדים. זו הזדמנות עבורם להתנתק קצת מהעבודה, מהמשרד ומהמחשבים או לחילופין מחדר המכונות ופס הייצור וליהנות. לא בכדי יום כיף כזה נקרא גם יום גיבוש. הוא באמת מגבש ומאחד את העובדים, גם אלה שעובדים יחד וגם עובדים ממחלקות אחרות. הים הוא ללא ספק מקום נהדר לקיים בו יום גיבוש. אין כמו האויר הצח של הים כדי לתת לעובדים שלכם מקום לנקות בו את הראש: המים, האויר הפתוח יחד עם שיט כייפי בספינה והעובדים חוזרים עם כוחות מחודשים. במועדון השיט באשדוד תוכלו לשלב בין שיט בספינה  גדולה יחד עם ספורט ימי וכל פעילות אחרת שמתאימה לכם.

יום גיבוש בים – כל היתרונות

אין (כמעט) מי  שלא אוהב את הים. הים הוא חלק משמעותי בארץ ים תיכונית כמו שלנו. לכן, יום גיבוש בים יהיה מהנה עבור כל העובדים: צעירים ומבוגרים, עובדי ייצור או עובדי משרד. אפשר גם לכוון את הפעילות למה שאתם מעדיפים לתת לעובדים שלכם. אם אלה עובדי משרד שנמצאים רוב היום במצב ישיבה מול המחשב, אפשר לכוון את הפעילות לספורט ימי, או שלפחות הוא יהווה חלק מהתוכנית. אפשר לבחור בבננה או אבובים ולתת לעובדים ליהנות מיום שלם של פעילות ספורטיבית. אם העבודה היומיומית היא פיזית, אפשר להתכוונן דווקא על יום של פינוקים, שיט בספינה גדולה עם אוכל, שתיה ומוזיקה וכמובן מגנטים למזכרת לתלות על המקרר במטבחון.

יום של כיף במועדון ותיק ומוכר

כאשר אתם מתחילים לתכנן יום גיבוש ומחפשים את המקום והחלטתם ללכת על הכיוון של הים, כדאי לחפש מקום ותיק שמציע סוגים שונים של פעילויות. השילוב בין שיט רגוע עם ספורט ימי, או אפשרות בחירה בין ספינה גדולה לספינה קטנה, ספינה ששטה באיטיות או "קורעת" את הים היא יתרון עבורכם. כך יש לכם את הכל במקום אחד. אנו במועדון שיט אשדוד בעלי ניסיון רב ומוכרים בתחום, מציעים מגוון פעילויות ומארגנים עבורכם כל מה שצריך. מה שנשאר לכם הוא להביא את העובדים ופשוט ליהנות.

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני