יאכטה להשכרה ליום הולדת

חשבתם פעם על יאכטה להשכרה ליום הולדת ?יום הולדת יש פעם בשנה ובפעם הזאת אתה מחפש משהו שונה. הפתרון הרגיל של ללכת לפאב, מסעדה או להזמין חברים הביתה כבר לא מספיק לך. גם טיולים וארוחות בטבע הם דבר שכבר עשינו לא פעם. כשמדובר ביומולדת שלך או ביומולדת של הילדים לעיתים מגיע החשק לעשת משהו מיוחד ויוצא דופן, משהו שעדיין לא עשינו, כמו לדוגמא לחגוג את יום ההולדת על ספינה. להזמין את כל החברים והאורחים להפלגה של כמה שעות בלב ים, לצחוק וליהנות על רקע המרינה ולרקוד לצלילי מוסיקה לבחירתכם כשגלים קלים מתלווים אליכם. אין ספק שמדובר בפתרון ציורי ומרגש הפותח דלת לחוויה מסוג אחר.

יאכטה להשכרה ליום הולדת

מחפשים יאכטה להשכרה ליום הולדת ?

אם הגעתם לכאן אז ברכותינו, החלטתם לעשות אירוע מיוחד. אנחנו בשייט מעל הגלים מעניקים חוויה ימית בלתי נשכחת ללקוחותינו, חוויה ציורית עם הריחות והמראות האותנטיים של הים. מי שאוהב את הים יודע שאין לו תחליף, ומי שעדיין לא התאהב בו – עשוי למצוא את עצמו מאוהב בסוף ההפלגה. דמיינו חגיגת יום הולדת רומנטית, אינטימית ואיכותית על רקע השקיעה, כאשר אתם זזים מעט מתנודות הגלים וברקע מתנגן השיא האהוב עליכם. אתם ובת זוגתכן מסתכלים לאופק, שותים יין אדום ויוצרים זיכרון בלתי נשכח.

חוגגים יומולדת בתל נשכח עם שייט מעל הגלים

מהרגע הראשון שתגיע אלינו תרגיש את ההבדל – ההבדל בנוף, באווירה ובשירות. אנו מאמינים ביחס חם ואוהב שמבטא את האהבה הגדולה שלנו לים. הים הגדול והפתוח שאוצר בתוכו כל כך הרבה אנרגיה וקסם מעביר את התחושות הללו לאירוע שלך והופך כל הפלגה לחוויה יוצאת דופן. אנו בשייט מעל הגלים מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ והכוונה לקראת הפלגת החלומות שלכם.

יאכטה להשכרה ליום הולדת בשייט אשדוד

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני